Geluwe in beelden

Burgemeesters

Periode Burgemeester Link
1811 Vanelslande Charles
11 november 1830 – 8 juni 1863 Vuylsteke Jean-Baptiste (klik voor beelden)
Vuylsteke Henri Jules Léon (klik voor beelden)
Januari 1864 - 5 november 1864 Delefortrie Louis Vital (klik voor beelden)
1864 - 17 augustus 1880 Vandamme Felix
1880 - 1884 Vandamme Eugeen Desideer
1884 - 1885 Taillieu Pieter
1885 - 1903 Vuylsteke Henri Jules Léon (klik voor beelden)
1904 - 1910 Soete Louis
1910 - 1917 Pype Henri Louis (klik voor beelden)
1917 - 1918 Waignein Adolf (klik voor beelden)
1919 - 1928 Ghesquiere Theophiel
1928 - 1941 Ingelbeen Jules (klik voor beelden)
1941 - 1944 Cardoen Joseph
1944 - 1946 Ingelbeen Jules (klik voor beelden)
1947 - 1964 Flament Achiel (klik voor beelden)
1965 - 1976 Cardoen Leo (klik voor beelden)